HAKKIMIZDA

EKOL BAZ Sağlık Grubu A.Ş. tarafından 2007 yılında İzmir – Türkiye’de tecrübeli sağlık kadrosu ve modern tıp teknolojileri ile donatılmış Ekol Hastaneleri tüm birimleriyle, yakında 7’den 9 a çıkacak olan Ameliyathane sayısı ve 70’den 150’ye çıkacak olan yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kulak Burun Boğaz başta olmak üzere, Plastik Cerrahi, Göz, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Üroloji, Nöroloji, Beyin Cerrahisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Psikiyatri branşlarını bünyesinde barındıran tecrübeli doktor ve cerrahları ile hasta memnuniyeti ve sağlığını esas alarak hizmet veren Ekol Hastanesi Avrupa’nın ilk ve en büyük KBB Hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.

6’ sı Profesör, 5’i Doçent, Yardımcı Doçent ve uzman hekimlerden oluşan 44 kişilik kadrosu ile Ekol Hastaneleri; hastalarına sunduğu özel hizmetler, kurum anlaşmaları, indirim paketleri ve özel anlaşmalar ile tüm Ege Bölgesi, Türkiye ve Sağlık Turizmi alanında tecrübeli ve profesyonel ekibi ile dünyanın dört bir yanından hasta kabul etmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek dal hastanesi olma özelliğini taşıyan Ekol Hastanesi tüm branşlarında 500’den fazla çalışanı ile büyük bir istihdam oluşturmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için Çiğli’de merkezi ve ulaşımı kolay olan bir lokasyonda kurulan Ekol Sağlık Kampüsü, etik ilkelerinden ödün vermeyen kurum yapısı, konforlu odaları, bilgili, güler yüzlü ve deneyimli sağlık personeli, akademik ve modern tedavi olanaklarıyla toplumumuzu daha sağlıklı günlere taşıma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Tıp etiğine uygun ekonomik düzeyde sağlık hizmetlerinde kalıcı çözümler üretmek ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile sağlık sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle referans bir hastane olarak gelişmektir.

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

İç tetkikler ve öz değerlendirmeler yaparak Hasta Odaklı Hizmet Anlayışını hastanenin her alanında denetleyerek, hizmet kalitemizin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla profesyonel ekibi ile faaliyet gösteren Ekol Hastanesi Kalite Yönetim Birimi hastane içerisinde hastalar ve personel ile sürekli temas halinde bulunarak tüm kalite sürecini birebir, yakından takip etmektedir.

ISO 9001 – 2008 belgesine sahip hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlayarak, anket sonuçlarının değerlendirilmesi, hasta taleplerinin kalite standartları doğrultusunda yapılabilirliğinin arttırılması, yeni çıkacak yönetmelikler ve yürürlükteki standartlara uyum sürecinin yönetilmesi gibi konularda çalışmalarını sürdürmektedir.

HASTA ODAKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hastalarımız ve hasta yakınlarının sağlıkları, memnuniyetleri ve güvenliği ön planda tutularak ferah, konforlu ve modern bir ortamda kendilerini evlerinde hissettirmek bakış açısı ile kurgulanan EKOL Hastaneleri, hastane içinde ve çevresinde her alanda sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Tüm tedavi ve bakım süreçlerinde hastaların yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntıları en aza indirgemek ve yaşam koşullarının niteliğini yükseltebilmek için hasta odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır.

Tüm birim ve hasta odalarında özel hizmet sunumu,  birebir hasta karşılama, yatış ve kat hizmetleri ile hasta memnuniyeti Ekol Hastanesi Kalite Yönetim birimi tarafından yakından takip edilmekte, ölçüm ve denetim işlemleri yapılmaktadır.

GÜVENLİ ve KALİTELİ HEMŞİRELİK BAKIM HİZMETLERİ

Hasta sağlığı, memnuniyeti ve güvenliğinin ön planda tutulması hedeflenerek faaliyet gösteren Hemşirelik Hizmetleri ve Bakımı Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından rehberlik, koordinasyon ve kontrol ile hasta bakımları sağlanıp kaliteli ve güler yüzlü hemşirelik hizmeti verilmektedir.

Ekol Hastaneleri, hastaların en yüksek kalitede bakımının sağlanmasında modern teknoloji ve bilimsel yaklaşım ilkelerini esas alarak kanıta ve kayda dayalı uygulamalar kullanmaktadır. 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ